KONST / Litografier / Färglitografier 14652215
nr 1465 2215
Carsten Engström
(1941-2004), Sverige
Färglitografier, 2 st. Clownografi, monogramsignerade, 47x35, yttermått inklusive ram: 58x44 cm
Carsten Engström, svensk målare född 1941, död 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 maj 2022
kl 19:57:46
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
Carsten Engström
Läs mer om Carsten Engström